ביטוח חבויות

ביטוח חבויות

עסקך ועיסוקך עלולים לחשוף אותך לתביעות מפני עובדים שנפגעו, לקוחות או צדדים שלישיים בסביבתך שנפגעו מפעילות עסקך, מטופלים הטוענים לרשלנות מקצועית, אחריות המוצר ועוד.

למרות שהמהות במרבית פוליסות ביטוחי החבות כמעט זהה, קיימים ביניהן הבדלים משמעותיים, הנובעים בחלקם מהחוקים אליהם כפופה כל פוליסה, מהגדרת מקרה הביטוח ובסיס השיפוי, ממועד כיסוי הפוליסה וכיו"ב.

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים נולד כתוצאה מעולם העסקים המודרני המציב בפני בעלי המקצוע והתאגיד העסקי סיכונים שונים הקשורים לאופן קבלת ההחלטות, ביצוע העבודה ואיכותה, המייצרים חשיפה לאובדן הכנסה ולתביעות משפטיות בשל נזקים אשר נגרמו לתובעים, לטענתם, בשל פעילותם המקצועית של המבוטחים.

 

אנו בטולי אביטל, מתמחים בזיהוי וניתוח סיכונים ומציאת פתרונות ביטוחיים לסקטור העסקי, הכולל ארגונים וגופים מקצועיים, מפעלי תעשיה, וחברות מקומיות ובינלאומיות העוסקות בפעילות בארץ וברחבי תבל. המחלקה העסקית שלנו מורכבת מאנשי ביטוח מקצוענים, חתמים בעלי ניסיון עשרות שנים ועורכי דין.

המחלקה העסקית נותנת שירותי ביטוח למאות משרדים, ביניהם: אדריכלים, מהנדסים, רואי חשבון, עורכי דין ובעלי מקצועות צווארון לבן אחרים. ומספקים להם פתרונות בתחום עיסוקם: ביטוחי משרד, אחריות נושאי משרה ודירקטורים, אחריות מוצר, אחריות מקצועית, ביטוח סייבר ופוליסות משולבות לחברות היי-טק.

בנוסף לכך מספקת היחידה העסקית פתרונות ביטוח מיוחדים לחברות נדל"ן, יזמים, קבלנים, חברות בנייה, חברות כח אדם, ועוד.

 

אחריות מקצועית-

הפוליסה מכסה חבות של אדם ו/או חברה ו/או מנהלים בחברה ו/או עובדים, אשר כשלו בביצוע עבודתם המקצועית כתוצאה מרשלנות מקצועית או טעות שגרמה נזק לצד שלישי וכן מכסה הפוליסה הוצאות הגנה משפטיות בגין תביעות אלה.

הפוליסה לביטוח אחריות מקצועית, להבדיל מביטוח אחריות כלפי צד שלישי המכסה נזקי גוף ורכוש בלבד, מכסה גם נזק כספי העלול להיגרם לצד שלישי כלשהו כתוצאה מהפרת החובה המקצועית של המבוטח כלפיו.

בשנים האחרונות גברה המודעות לביטוח חבות מקצועית בשל גידול מתמיד בהגשת תביעות נגד אנשי מקצוע ואף לפורשים מהמקצוע, שכן בעל מקצוע הפורש ממקצועו נותר חשוף לתביעות רשלנות מקצועית בגין שירות שביצע בעבר. לכן יש לשקול בחיוב רכישת ביטוח חבות מקצועית ולפרוש מהמקצוע עם שקט נפשי.

 

אחריות מוצר-

פוליסת ביטוח חבות המוצר מבטיחה לכם כיסוי במקרה של פגיעה ו/או נזק לגופו ו/או רכושו של אדם כתוצאה מפגם במוצר שטופל ו/או שיוצר ו/או סופק על ידכם.

פוליסה זו מכסה מקרים שבהם גם אם מוגשת נגדכם תביעה כתוצאה מפגם במוצר שאינכם אחראיים ישירות ליצורו, עדיין עליכם לפצות את האדם או האנשים שנגרמו לו נזקים בגין כך.                כמו כן, הפוליסה מכסה את כל העלויות המשפטיות כתוצאה מהתביעה שהוגשה נגדכם.

 

אחריות מעבידים-

ביטוח חבות מעבידים מאפשר למעבידים, רכישת פוליסה המגנה עליהם במקרה של תביעות עובדים בשל רשלנות, בקרות תאונה, פציעה או מחלה. פוליסת חבות מעבידים מעניקה כיסוי ביטוחי של הוצאות משפטיות ומימון של כספי פיצויים אשר נפסקו לטובת העובדים על ידי בית המשפט.

 

אחריות כלפי צד שלישי

פוליסת חבות צד ג' – ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, מכסה רשלנות בגין פגיעה או נזק בלתי צפויים של אדם ו/או חברה שנגרם לצד שלישי וגרם לו לנזק גוף או רכוש במהלך תקופת הביטוח. ביטוח אחריות כלפי צד שלישי חשוב לעסק, אשר קיים בו סיכון כלשהו לפגיעה בלקוחות, שכנים או לבעלי נכסים אחרים, למעט נזק לעובדי החברה. כמו כן הפוליסה מכסה את כל העלויות המשפטיות כתוצאה מהתביעה שהוגשה נגדכם.

 

ביטוח אחריות דירקטורים ונושאי משרה

פוליסה לביטוח נושאי משרה הנה למעשה ביטוח אחריות מקצועית בגין פעילותו של נושא המשרה בחברה, מטבע עיסוקם, בהתאם להוראת החוק (מגדיר את מעמדם ואחריות הדירקטורים בחברה) ולפסיקות בתי המשפט (המרחיבים את האחריות האישית המוטלת על נושאי המשרה בחברה) חשוף נושא המשרה לתביעות מצד בעלי מניות, לקוחות, ספקים, עובדים, נושים וצד שלישי אחר.

ביטוח אחריות מוסכים

ביטוח ייחודי המותאם עפ"י תחום העיסוק וכולל מוסכי רכב בכללותם. פוליסה זו רלוונטית לכל מוסך המטפל, משפץ, מתקן ולמעשה נותן כל שירות מקצועי רלוונטי לטיפול כלשהו ברכב, הנשאר בתחום אחריותו של המוסך, לאורך כל זמן הטיפול ועד להשבתו לבעל הרכבב.

 

בטולי אביטל סוכנות לביטוח נדאג להציע לך מגוון תכניות ביטוח חבויות, העונות לצרכיך והמתואמות לנתונייך האישיים ונתאים את הכיסוי הביטוחי שיגן עליך מפני כל הסיכונים להם תהיה חשוף.

עריכת ביטוחים אלה בצורה מקצועית ומתאימה יכולה למנוע בעיות קשות ומיותרות לכל אחד מבעלי העסק ו/או נושאי המשרה. אנו מתגאים ביכולתנו להתאים עבורך את הפוליסה שתיתן לך את התמורה המקסימאלית לכספך, ותגן עליך מתביעות וחבויות שיאיימו לרושש את העסק.

לקבלת הצעה מלאו פרטיכם

Algohex Facebook Icon
לוגו של וואטסאפ לנציג בוואטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן