הורים לילדים

הורים לילדים, המון אושר, המון דאגות

כהורים לילדים, אנו דואגים שיהיה להם כל מה שהם צריכים, שיהיו מאושרים, אהובים ובטוחים. אנחנו דואגים לבריאות שלהם, ולעתיד שלהם. שיחה מוכוונת ילדים עם סוכן הביטוח שלך יכולה לסייע לך לדאוג להם. להלן מספר נושאים שיש לבחון:

 

 ביטוח בריאות-

ביטוח בריאות פרטי זהו למעשה הביטוח החשוב ביותר שיש לרכוש לילד. אנו ממליצים להוסיף את הביטוח עם לידת התינוק. פוליסת הבריאות מכסה בתוכה כיסויים למימון טיפולים, תרופות וניתוחים חיוניים אשר אינם נכללים בסל הבריאות בישראל. כמו כן, ישנה הרחבה בפוליסות הבריאות המיועדת לילדים ומכסה מגוון בעיות בריאותיות והתפתחותיות. הרחבה זו כוללת שירות ייעוץ והכוונה מקצועיים רפואיים, בדיקות ראיה ושמיעה, אבחון וייעוץ דידקטי ופסיכו דידקטי, אבחון וייעוץ בהפרעות קשב וריכוז (כיסוי גם למבחן MOXO), פיתוח מיומנויות למידה, ריפוי בעיסוק, טיפול בהרטבה, טיפול רגשי, טיפול בחדר מלח ועוד.

אם יש לך ביטוח בריאות חשוב לוודא שגם הילדים כלולים בו, זה למעשה הביטוח החשוב ביותר לכל המשפחה.

 

ביטוח סיעוד פרטי-

ראשית, ההמלצה שלנו היא להצטרף לביטוח הסיעודי בקופת החולים, אשר בחלקו מסובסד.   יחד עם זאת הביטוח דרך קופת החולים מצומצם, הקופה משלמת במצב סיעודי את אותו גובה התשלום- 5,500 ₪ לחודש ,במקרה והילד נמצא בבית ו-10,000 ₪ אם הילד נמצא במוסד סיעודי,תקופת התשלום היא לחמש שנים בלבד.

הביטוח הסיעודי הפרטי למעשה, משלים את סכום הפיצוי למקרה סיעודי מעבר למה שהכיסוי דרך קופת החולים נותן. כמו כן, בביטוח סיעודי פרטי דרך חברת הביטוח נצברים "ערכי סילוק" שהם בעצם זכויות שנצברות בפוליסה כך שהתשלום החודשי שאנו נשלם לחברת הביטוח לא "הולך לפח" במקרה והפסקנו לשלם. כל שנה החל מהשנה השלישית נצברות לילד זכויות בביטוח.

 

ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק)-

בין אם יש לך ביטוח חיים נפרד או במסגרת ביטוח מנהלים, חשוב לעדכן את סכום ביטוח החיים עם כל ילד שמצטרף למשפחה. תהליך קביעת הסכום נקרא "תכנון פיננסי" והוא כולל מספר הנחות: מספר הילדים, גיל הילדים ורמת החיים. הערך הנוכחי של הסכום הנדרש הוא סכום הביטוח הנוסף אותו יש לרכוש.

 

קרן פנסיה-

למי שיש קרן פנסיה, יש לבדוק כי המסלול בקרן תואם את המצב המשפחתי וכי הקרן תחשב עבורך את פנסיית השארים המצופה למשפחה.

 

תוכנית חיסכון-

במסגרת התכנית של משרד האוצר והביטוח הלאומי, נפתחה בינואר 2017 תכנית חיסכון לכל ילד הזכאי לקצבת ילדים. בתכנית מופקדים 50 ₪ לילד מדי חודש עד הגיעו לגיל 18 (כאשר יש אופציה שההורים יפקידו עוד 50 ₪ ), זאת בנוסף לקצבת הילדים המשולמת עבורו. הכספים מועברים לחיסכון על שמו בקופת גמל או בבנק, לפי בחירתם של ההורים. במידה ונפקיד מהולדת הילד לקופה זו, יהיו בקופה בהגיעו לגיל 18 כ 30,000 ₪ . כהורים אנו מעוניינים כי כל האפשרויות יהיו פתוחות לילדינו, כך שיוכלו להתחיל את חייהם הבוגרים בנוחות, עם עזרה בשכר הלימוד ואולי אפילו עזרה ברכישת דירה . יש מגוון אפשרויות חיסכון, לדוגמה אפשר להפקיד בפוליסת חיסכון הפקדה חד- פעמית או סכום חודשי קבוע לחיסכון. בפוליסת חיסכון אין עמלות קניה ומכירה, רק דמי ניהול, והמס הינו על רווחים בלבד, בעת המשיכה.

 

כהורים אנו רוצים את הטוב ביותר לילדים. עתיד פיננסי בטוח הוא בוודאי הטוב ביותר עבורם.

 

לקבלת הצעה מלאו פרטיכם

Algohex Facebook Icon
לוגו של וואטסאפ לנציג בוואטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן